Apartament 1+1+Blk Me Qira, Ali Demi, 370 Euro

 • € 370
Rruga Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera Rented

Apartament 1+1+Blk Me Qira, Ali Demi, 370 Euro

Rruga Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 370

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+Blk, Ali Demi, 370 Euro/muaj

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga Ali Demi

• i mobiluar

• Kati 7

• pallat i ri

• 💶 370 Euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 7 të një pallati te ri.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Garazh per makinen me cmim 5000 leke.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 21 Shtator, 2023 at 11:08 am
 • ID e pronës: MRE-17069
 • Çmimi: € 370
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Ali Demi

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256