Apartament 2+1+Blk me qira, Ali Demi, 40,000 Leke

 • 40,000 Lek
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 40,000 Lek

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+Blk, Ali Demi, 40,000 Leke

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Pasho Hysa

• i mobiluar

• Kati 3

• pallat i ri

• 💶 40,000 leke

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 80m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. I pajisur me 2 kondicionere.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-11079
 • Çmimi: 40,000 Lek
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Ali Demi

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku