Apartament 2+1+Blk Me Qira, Ali Demi, 450 Euro i diskutueshem.

 • € 450
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+Blk Me Qira, Ali Demi, 450 Euro i diskutueshem.

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+Blk, Ali Demi, 450 Euro/muaj i diskutueshem

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Ali Demi

• i mobiluar

• Kati 4

• pallat ekzistues

• 💶 450 Euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 110m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati ekzistues.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. I pajisur me kondicioner.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 25 Gusht, 2023 at 9:40 am
 • ID e pronës: MRE-15971
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Rruga Ali Demi

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256