Apartament 2+1+blk me qira, Ali Demi, 500 Euro

 • € 500
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+blk me qira, Ali Demi, 500 Euro

Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1+blk+Garazh, Ali Demi, 500 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Pasho Hysa, Kompleksi Mangalem

• E mobiluar

• Kati i 4

• 500 Euro

 

Jepet me qira apartament 2+1+blk me një sipërfaqe prej 90m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti perbehet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

Është e mobiluar dhe jepet kundrejt qerasë 500 Euro në muaj. Perfshihet dhe post parkimi personal.

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

 

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 5 Tetor, 2023 at 2:15 pm
 • ID e pronës: MRE-17921
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Adresa Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509