Apartament 2+1+blk me qira, Brryli, 300 Euro

 • € 300
Rruga Stiki Çiço, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+blk me qira, Brryli, 300 Euro

Rruga Stiki Çiço, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira apartament 2+1+Blk, Brryli, 300 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Sitki Cico

• pjeserisht i mobiluar

• Kati 2

• Pallat i ri me ashensor

•Siperfaqe 76m²

💶 300 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 2+1, me siperfaqe 76m² dhe ndodhet në katin e 2 në një pallat te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë te mire me kurbature te rregullt, jepet pjeserisht i mobiluar dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti me dritare dhe ballkoni.

 

Orientimi Perendim.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone banimi te qete, me infrastrukture sherbimesh te shumellojshme, vetem 15 minuta ne kembe nga qendra. Zone e aksesueshme nga linjat e urbaneve Unaza dhe Porcelani.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 21 Dhjetor, 2023 në 12:55 pm Përditësuar 21 Dhjetor, 2023 at 12:55 pm
 • ID e pronës: MRE-23721
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 76 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl, Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga Stiki Çiço, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509