Apartament 2+1+Blk me qira, Don Bosko, 400 Euro

 • € 400/Ne muaj
Rruga Foto Janku, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
Qera Oferta më e mirë
Rruga Foto Janku, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • € 400/Ne muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira apartament 2+1+Blk, Don Bosko, 400 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Foto Janku

•I mobiluar

• Kati 6

•Pallat i ri

• 💶 400 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qira apartament 2+1, me një sipërfaqe 95m² dhe ndodhet ne katin e 6 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte teresisht i mobiluar, i pajisur me kondicioner dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10411
 • Çmimi: € 400/Ne muaj
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Foto Janku, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Don Bosko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku