Apartament 2+1+blk me qira, Don Bosko, 650 Euro

 • € 650
Rruga Muzaket, Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Rented

Apartament 2+1+blk me qira, Don Bosko, 650 Euro

Rruga Muzaket, Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 650

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+blk, Don Bosko, 650 euro

 

• Tipologjia: 2+1+blk

• Adresa: Rruga Don Bosko

• I mobiluar

• Kati 5

• Pallat I ri

• 💶 650 euro

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 90m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, eshte I mobiluar teresisht me cdo gje te re.

Përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhomat e gjumit tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 13 Tetor, 2023 at 11:59 am
 • ID e pronës: MRE-17702
 • Çmimi: € 650
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Adresa Rruga Muzaket, Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509