Apartament 2+1+blk me qira, Fresk, 370 euro i diskutueshem

 • € 370
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+blk me qira, Fresk, 370 euro i diskutueshem

Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 370

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+Blk, Fresk, 370 Euro i diskutueshem

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Muhamed Deliu, Spar 2

• i mobiluar

• Kati 2

• Pallat i ri

• 💶 370 Euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 65m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar teresisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumit, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 31 Gusht, 2023 at 8:29 am
 • ID e pronës: MRE-16226
 • Çmimi: € 370
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tiranë
 • Zona Fresk

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509