Apartament 2+1+Blk Me Qira, Fresk , 380 euro/Muaj

 • € 380/muaj
Rruga Shefqet Kuka, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
Qera

Apartament 2+1+Blk Me Qira, Fresk , 380 euro/Muaj

Rruga Shefqet Kuka, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • € 380/muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+Blk, Fresk, 380 euro/muaj.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Shefqet Kuka , Fresk

• i mobiluar

• Kati 5

• pallat i ri, me ashensor

• 💶 380 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 85m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi,  tualeti dhe  ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 30 Qershor, 2023 at 2:20 pm
 • ID e pronës: MRE-12942
 • Çmimi: € 380/muaj
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Shefqet Kuka, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Fresk

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544