Apartament 2+1+blk me qira, Ish Ekspozita, 700 Euro

 • € 700
Rruga Nikolla Jorga, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Rented

Apartament 2+1+blk me qira, Ish Ekspozita, 700 Euro

Rruga Nikolla Jorga, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+Blk, Ish Ekspozita, 700 euro

 

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Nikolla Jorga

• i mobiluar

• Kati 2

• pallat i ri

• 💶 700 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 95m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar mirë, i mobiluar tërësisht me cdo pajisje te nevojshme per nje jetese sa me komode, si kondicioner, mikrovale, lavastovilje ejt.

Perbehet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

Ndodhet ne nje zone teper te preferuar per banim, qe ofron cdo facilitet te nevojshem.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 21 Nëntor, 2023 at 11:19 am
 • ID e pronës: MRE-19081
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri, Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta
 • Adresa Rruga Nikolla Jorga, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509