Apartament 2+1+Blk Me Qira, Ish Fusha Aviacionit, 600 Euro/Muaj.

 • € 600/Muaj
Rruga Ndre Mjeda, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+Blk Me Qira, Ish Fusha Aviacionit, 600 Euro/Muaj.

Rruga Ndre Mjeda, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • € 600/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+Blk, Ish Fusha Aviacionit, 600 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Ish Fusha Aviacionit, prane bar ”Votra’

• i mobiluar

• Kati 3

• Pallat i ri

• 💶 600 Euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+blk, me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

Disponon dhe venparkimi.

Preferohen te huaj.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 8 Shtator, 2023 at 1:40 pm
 • ID e pronës: MRE-16616
 • Çmimi: € 600/Muaj
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Ndre Mjeda, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Ish Fusha Aviacionit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rei Prrenjasi
 • Rei Prrenjasi
Whatsapp +355692040258