Apartament 2+1+blk me qira, Ish Fusha Aviacionit, 550 Euro

 • € 550
Rruga Andrea Kushi, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1+blk me qira, Ish Fusha Aviacionit, 550 Euro
Rruga Andrea Kushi, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+Blk, Ish Fusha Aviacionit, 550 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: rr. Andrea Kushi

• i mobiluar

• Kati 4

• Pallat i ri

• 💶 550 Euro/muaj

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+blk, me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

Disponon dhe venparkimi.

Preferohen te huaj.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 18 Tetor, 2023 në 3:09 pm Përditësuar 11 Dhjetor, 2023 at 2:11 pm
 • ID e pronës: MRE-18651
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
 • Kati: 4
 • Adresa Rruga Andrea Kushi, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509