Apartament 2+1+blk me qira, Ish Fusha Aviacionit, 750 Euro

 • € 750
Rruga Ana Komnena, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+blk me qira, Ish Fusha Aviacionit, 750 Euro

Rruga Ana Komnena, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • € 750

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+Blk, ish Fusha Aviacionit, 750 euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Ana Komnena

• i mobiluar

• Kati 6

• pallat i ri 2022

• 💶 750 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin e 6 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, i mobiluar tërësisht me mobilim bashkekohor dhe përbëhet 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambienti i gatimit, ballkoni dhe tualeti. I pajisur me kondicioner, grila automatike, sistem audio.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 13 Tetor, 2023 at 11:58 am
 • ID e pronës: MRE-18087
 • Çmimi: € 750
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Adresa Rruga Ana Komnena, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509