Apartament 2+1+blk me qira, Laprake, 350 Euro

 • € 350
Rruga Azem Galica, Babrru, Paskuqan, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+blk me qira, Laprake, 350 Euro

Rruga Azem Galica, Babrru, Paskuqan, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+blk, Laprake, 350 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Azem Galica

• i mobiluar

• Kati 2

• Pallat i ri

• 💶 350 Euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1+blk, me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri pa ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 28 Gusht, 2023 at 1:54 pm
 • ID e pronës: MRE-16069
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Azem Galica, Babrru, Paskuqan, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Kamez
 • Zona Laprakë

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509