Apartament 2+1+Blk Me Qira, Laprake, 400 Euro

 • € 400
Rruga Allaman Dervishi, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+Blk Me Qira, Laprake, 400 Euro

Rruga Allaman Dervishi, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1+blk, Laprake, 400 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Kompleksi Maljzian

• E mobiluar

• Kati i 2

• 400 Euro

 

Jepet me qira apartament 2+1+blk me një sipërfaqe prej 87m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti perbehet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

Është e mobiluar dhe jepet kundrejt qerasë 400 Euro në muaj. Preferohen te huaj ose cift.

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

 

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 6 Tetor, 2023 at 2:22 pm
 • ID e pronës: MRE-18048
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 87 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Laprake
 • Adresa Rruga Allaman Dervishi, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256