Apartament 2+1+blk me qira, Laprake, 500 Euro

 • € 500
Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+blk me qira, Laprake, 500 Euro

Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+blk, Laprake, 500 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Dritan Hoxha

• I mobiluar

• Kati 7 (10 kate total)

• Pallat i ri

• 💶 500 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 120m² dhe gjendet në katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ofrohet tereisht i mobiluar me mobilim te ri dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, ballkoni dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 6 Nëntor, 2023 at 10:41 am
 • ID e pronës: MRE-19579
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Laprake
 • Adresa Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509