Apartament 2+1+blk me qira, Liqeni i Thate, 550 Euro

 • € 550
Rruga Peti, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Rented

Apartament 2+1+blk me qira, Liqeni i Thate, 550 Euro

Rruga Peti, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+blk, Liqeni i Thate, 550 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Peti

• I mobiluar

• Kati 3

• Pallat i ri

• 💶 550 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 65m² dhe gjendet në katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ofrohet tereisht i mobiluar me mobilim te ri bashkekohor dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma e gjumit, korridori, ballkoni dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 21 Nëntor, 2023 at 11:10 am
 • ID e pronës: MRE-19445
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Adresa Rruga Peti, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Farkë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509