Apartament 2+1+blk me qira, pas Ambasades Amerikane, 400 Euro

 • € 400
Rruga Ali Visha, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera

Apartament 2+1+blk me qira, pas Ambasades Amerikane, 400 Euro

Rruga Ali Visha, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+BLK, pas Ambasades Amerikane, 400 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Ali Visha

• i mobiluar

• Kati 5

• 💶 400 Euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin e 5 te nje pallati ekzistues, pa ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga 1 dhome ndenje, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 28 Korrik, 2023 at 8:53 am
 • ID e pronës: MRE-14816
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Ali Visha, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Rruga Ali Visha

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509