Apartament 2+1+blk me qira, pas Spitalit American 2, 400 euro

 • € 400
Rruga Lluke Kacaj, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Rented

Apartament 2+1+blk me qira, pas Spitalit American 2, 400 euro

Rruga Lluke Kacaj, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1+blk, Pas Spitalit Amerikan 2, 400 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Lluke Kacaj

• E mobiluar

• Kati i pare

• 400 Euro

 

✨ Informacion mbi pronen:

Jepet me qira apartament 2+1+blk me një sipërfaqe prej 100m2 dhe ndodhet ne katin e 1 te nje vile private.

Hyrja jepet teresisht e mobiluar dhe perbehet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 21 Nëntor, 2023 at 11:17 am
 • ID e pronës: MRE-19181
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Rruga Lluke Kacaj, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509