Apartament 2+1+Blk Me Qira, Porcelan, 270 Euro

 • € 270
Rruga Leandro Zoto, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Rented

Apartament 2+1+Blk Me Qira, Porcelan, 270 Euro

Rruga Leandro Zoto, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 270

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+Blk, Porcelan, 270 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Leandro Zoto prane UET

• E pa mobiluar

• Kati 2

• shtepi private

• 💶 270 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 80m² dhe gjendet në katin e 2 të një shtepie private

Apartamenti, jepet bosh dhe përbëhet nga 1 dhome ndenje, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.Vendparkim i perfshire.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 25 Shtator, 2023 at 7:05 am
 • ID e pronës: MRE-16704
 • Çmimi: € 270
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Leandro Zoto, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Porcelan

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256