Apartament 2+1+Blk Me Qira, Qender, 550 Euro

 • € 550
Skanderbeg Square, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+Blk Me Qira, Qender, 550 Euro

Skanderbeg Square, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+Blk Me Qira, Qender, 550 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Qender,prane pallatit te kultures

• e mobiluar

• Kati

• pallat i

• 💶 550 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 75m² dhe gjendet në katin e  të një pallati .

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga  dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhomë gjumi, tualeti dhe  ballkoni.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 18 Nëntor, 2023 at 4:46 pm
 • ID e pronës: MRE-20590
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Adresa Skanderbeg Square, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258