Apartament 2+1+blk me qira, Rruga Bardhyl, 470 Euro

 • € 470
Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+blk me qira, Rruga Bardhyl, 470 Euro

Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 470

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+blk, Rruga Bardhyl, 470 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Bardhyl, prane Oslos

• I mobiluar

• Kati 2

• pallat ekzistues

• 💶 470 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 88m² dhe gjendet në katin 2 të një pallati ekzistues.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar me mobilim dhe pajisje elektroshtepiake te reja.

Apartamenti përbëhet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 16 Tetor, 2023 at 12:16 pm
 • ID e pronës: MRE-18444
 • Çmimi: € 470
 • Sip. totale: 88 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Adresa Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509