Apartament 2+1+Blk me qira, Rruga e Durresit, 450 Euro

 • € 450/Muaj
Rruga e Durrësit, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+Blk me qira, Rruga e Durresit, 450 Euro

Rruga e Durrësit, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 450/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+Blk, Rruga E Durresit, 450 EURO

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga e Durresit, pas Gjimnazit Qemal Stafa

• i mobiluar

• Kati 5

• pallat ekzistues

• 💶 450 EURO

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati pa ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, kuzhina me vete, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

Ka TV smart dhe dysheket jane te rinj.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 20 Korrik, 2023 at 8:46 am
 • ID e pronës: MRE-11881
 • Çmimi: € 450/Muaj
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Durrësit, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Rruga e Durrësit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509