Apartament 2+1+Blk me qira, Rruga e Elbasanit, 400 Euro

 • € 400/Muaj
Rruga Herman Gmeiner, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+Blk me qira, Rruga e Elbasanit, 400 Euro

Rruga Herman Gmeiner, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • € 400/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+Blk, Rruga e Elbasanit, 400 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Elbasanit, pallati i Brigadave

• i mobiluar

• Kati 2

• pallat i ri

• 💶 400 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 85m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. I pajisur me kondicioner.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 31 Maj, 2023 at 12:37 pm
 • ID e pronës: MRE-11441
 • Çmimi: € 400/Muaj
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Herman Gmeiner, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509