Apartament 2+1+Blk Me Qira, Rruga E Elbasanit, 700 Euro

 • € 700
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+Blk Me Qira, Rruga E Elbasanit, 700 Euro

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+Blk, Rruga e Elbasanit, 700 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Elbasanit, MBRAPA SHKOLLES SE MESME ”ASIM VOKSHI”,

HYRJE E SAPO RIKONSTRUKTUAR, SHTRUAR ME PARKET, E MOBILUAR, SHUME KOMODE!

• Kati 6 ashensor

• pallat i ri

• 💶 700 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 6 të një pallati te ri.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. I pajisur me kondicioner.HYRJE E SAPO RIKONSTRUKTUAR, SHTRUAR ME PARKET, E MOBILUAR, SHUME KOMODE!
ME PAMJE NGA DIELLI. 

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Detajet

Përditësuar 20 Nëntor, 2023 at 1:33 pm
 • ID e pronës: MRE-20730
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Adresa Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258