Apartament 2+1+Blk me qira, Rruga e Kavajes, 400 Euro

 • € 400/Muaj
Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Qera Rented

Apartament 2+1+Blk me qira, Rruga e Kavajes, 400 Euro

Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • € 400/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Rruga e Kavajes, 400 euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Kavajes, prane Hotel Hilton

• i mobiluar

• Kati 2

• pallat ekzistues

• 💶 400 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 73m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati ekzistues. Apartamenti është i organizuar mirë, i mobiluar tërësisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhomë gjumi, 1 dhome qe adaptohet ne dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼 Megina-Real Estate

Detajet

Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 9:39 am
 • ID e pronës: MRE-10064
 • Çmimi: € 400/Muaj
 • Sip. totale: 73 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Rruga Kavajës

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509