Apartament 2+1+Blk me qira, Rruga Jordan Misja, 415 EURO

  • € 415/MUAJ
Qera

Apartament 2+1+Blk me qira, Rruga Jordan Misja, 415 EURO

  • € 415/MUAJ

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+blk, Rruga Jordan Misja, 415 EURO

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Jordan Misja

• i mobiluar

• Kati 1

• pallat i ri

• 💶 415 EURO

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati te ri.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet i mobiluar teresisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Per informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 11 Korrik, 2023 at 10:11 am
  • ID e pronës: MRE-12311
  • Çmimi: € 415/MUAJ
  • Lloji i pronës: Apartament
  • Statusi i pronës : Qera

Adresa

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
  • Megina Baku
Whatsapp +355692040509