Apartament 2+1+blk me qira, Selvia, 550 Euro

 • € 550
Rruga e Saraçëve, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+blk me qira, Selvia, 550 Euro

Rruga e Saraçëve, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+Blk, Selvia, 550 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga e Saraceve

• I mobiluar

• Kati 2

• pallat i ri, me ashensor

• 💶 550 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 85m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 4 Tetor, 2023 at 10:27 am
 • ID e pronës: MRE-17442
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Rruga e Saraçëve, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Selvia

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509