Apartament 2+1+Blk Me Qira, Sheshi Willson, 450 Euro

 • € 450
Rruga Abdyl Frashëri, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
Qera Rented

Apartament 2+1+Blk Me Qira, Sheshi Willson, 450 Euro

Rruga Abdyl Frashëri, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+Blk, Sheshi Willson, 450 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Abdyl Frasheri

• i mobiluar

• Kati 4

• pallat ekzistues

• 💶 450 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 60m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati ekzistues.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet i mobiluar teresisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi,  tualeti dhe ballkoni.

 

Per informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 4 Tetor, 2023 at 7:17 am
 • ID e pronës: MRE-17608
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Abdyl Frashëri, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256