Apartament 2+1+Blk me qira, Shkolla e Baletit, 550 Euro i diskutueshem

 • € 550
Rruga Shyqyri Ishmi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera

Apartament 2+1+Blk me qira, Shkolla e Baletit, 550 Euro i diskutueshem

Rruga Shyqyri Ishmi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+Blk, Shkolla e Baletit, 550 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Shyqyri Ishmi, prane Xhamise se Tabakeve

• i mobiluar

• Kati 3

• pallat i ri

• 💶 550 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 94m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar teresisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Eshte i  pajisur me kondicionerë.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 21 Qershor, 2023 at 10:05 am
 • ID e pronës: MRE-12284
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 94 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Shyqyri Ishmi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Shkolla e Baletit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509