Apartament 2+1+Blk Me Qira, Siri Kodra, 230 Euro

 • € 230
Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+Blk Me Qira, Siri Kodra, 230 Euro

Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 230

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1,rruga Siri Kodra, 230euro/muaj.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Siri Kodra

• i mobiluar

• Kati 1

• 💶 230 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 80m² dhe gjendet në katin e 1 të një shtepie private.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet me kundrabufe me elektroshtepiake dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi,dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 6 Korrik, 2023 at 2:48 pm
 • ID e pronës: MRE-13226
 • Çmimi: € 230
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Prane Bulevardit te Ri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256