Apartament 2+1+blk me qira, Spitalet – Fakulteti i Mjekesise, 450 Euro i diskutueshem

 • € 450
Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera

Apartament 2+1+blk me qira, Spitalet – Fakulteti i Mjekesise, 450 Euro i diskutueshem

Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+Blk, Spitalet prane fakultetit te Mjekesise, 450 Euro I diskutueshem.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga e Dibres

• i mobiluar

• Kati 6

• pallat i ri

• 💶 450 Euro I diskutueshem.

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 130m² dhe gjendet në katin e 6 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 11 Gusht, 2023 at 1:54 pm
 • ID e pronës: MRE-15362
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 130 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Rruga e Dibres

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509