Apartament 2+1+Blk me qira, Stadiumi Air Albania, 750 Euro

 • € 750/Muaj
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
Qera

Apartament 2+1+Blk me qira, Stadiumi Air Albania, 750 Euro

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • € 750/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+blk ,Stadiumi Air Albania, 750 euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga e Elbasanit

• i mobiluar

• Kati 8

• pallat i ri

• 💶 750 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 125m² dhe gjendet në katin e 8 të një pallati te ri me ashensor. Ndodhet i pozicionuar ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, prane sheshit Nene Tereza, zones se Bllokut, si dhe 10 minuta ne kembe nga Qendra.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet i mobiluar teresisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Per informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 14 Qershor, 2023 at 8:30 am
 • ID e pronës: MRE-11926
 • Çmimi: € 750/Muaj
 • Sip. totale: 125 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Air Albania

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509