Apartament 2+1+blk me qira, Tregu Ushqimor Selite, 400 Euro

 • € 400
Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+blk me qira, Tregu Ushqimor Selite, 400 Euro

Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+Blk, Tregu Ushqimor Selite, 400 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Hamdi Pepo

• I mobiluar

• Kati 2

• pallat i ri

• 💶 400 euro/muaj

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 86m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkoni.

Disponon vendparkim.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 5 Tetor, 2023 at 4:23 pm
 • ID e pronës: MRE-17238
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 86 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Adresa Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Ysberisht/Kombinat/Selite

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509