Apartament 2+1+Bllk, Me Qera ,Yzberisht 550 Euro

 • € 550
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+Bllk, Me Qera ,Yzberisht 550 Euro

Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+Bllk ,Yzberisht 550 Euro

• Tipologjia: 2+1+ballkon

• Adresa: Yzberish

• I mobiluar

• Kati 6

• Pallat i Ri Me Ashensor

• 💶 550 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 100 m² dhe gjendet në katin 6 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti  dhe ballkoni.

Gjithashtu ka edhe 2 pooste parkimi te perfshira ne cmim

 

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 17 Nëntor, 2023 at 2:20 pm
 • ID e pronës: MRE-20464
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Adresa Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Lori Vladi
 • Lori Vladi
Whatsapp +355694050132