Apartament 2+1+bllk, Me Qira, Rruga e Kavajes, 650 Euro/Muaj.

 • € 650
Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1+bllk, Me Qira, Rruga e Kavajes, 650 Euro/Muaj.
Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 650

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Rruga e Kavajes, 650 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Muhamet Gjollesha, prane Hotel ”Mondial”

• I mobiluar

• Kati 5

• Pallat i Ri, me ashensor

• 💶 650 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 90 m² dhe gjendet në katin 5 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 10 Korrik, 2024 në 2:23 pm Përditësuar 10 Korrik, 2024 at 2:26 pm
 • ID e pronës: MRE-55125
 • Çmimi: € 650
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: ***
 • Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona 21 Dhjetori/Rruga Kavajes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257