Apartament 2+1+PARKIM Ali Demi, 450 Euro/Muaj.

 • € 450
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1+PARKIM Ali Demi, 450 Euro/Muaj.
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1+PARKIM Ali Demi, 450 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 2+1+PARKIM

• Adresa: Kompleksi Kaimi

•E mobiluar

• Kati 3

• Pallat i Ri

•450 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 3 te nje pallati te Ri me siperfaqe 100m². Ambienti eshte i saporikonstruktuar me cdo gje te re dhe i organizuar nga salloni i ndenjes, ambienti gatimit, 2 dhoma e gjumi dhe tualeti. Apartamenti jepet i mobiluar ne menyre bashkekohore. Ne zonen perreth apartamentit ndodhen te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me te mire. NE CMIM PERFSHIHET DHE 1 POST PARKIMI

Mundësi parkimi në lagje.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 29 Maj, 2024 në 11:34 am Përditësuar 29 Maj, 2024 at 11:34 am
 • ID e pronës: MRE-49500
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127