Apartament 2+1+post parkimi ,Me Qera, Pazari i RI , 700 Euro.

 • € 700
Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+post parkimi ,Me Qera, Pazari i RI , 700 Euro.

Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1  Me Qera, Pazari i ri, 700 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+post parkimi

• Adresa: Pazari i ri

• I mobiluar

• Kati 4

• 700 Euro

Informacion mbi pronen:

Jepet me qira apartament 2+1   me një sipërfaqe prej 85 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor , ne nje zone shume te mire.

Apartamenti jepet teresisht i mobiluar shume mire dhe perbehet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit,2 dhomat e gjumit,  tualeti dhe ballkoni.Apartamenti disponon edhe post parkimi.

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 25 Janar, 2024 në 4:48 pm Përditësuar 25 Janar, 2024 at 5:01 pm
 • ID e pronës: MRE-27651
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erina Saliaj
 • Erina Saliaj
Whatsapp +355694050129