Apartament 3+1, Me Qera, Pazari I Ri , 700 Euro i Diskutueshem

 • € 700
Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 3+1, Me Qera, Pazari I Ri , 700 Euro i Diskutueshem

Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Apartament 3+1, Pazari I Ri , 700 Euro

 

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Rruga Qemal Stafa, Pazari i Ri

• e mobiluae

• Kati 2

• Pallat i Ri

• 💶 700 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 3+1, me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin 2 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, tualeti, 2 ballkone dhe jepet totalisht i mobiluar me mobilim bashkekohor. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire me te gjitha facilitete afer. Ndodhet 5 minuta larg qendres se Tiranes.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Janar, 2024 në 10:29 am Përditësuar 5 Shkurt, 2024 at 10:39 am
 • ID e pronës: MRE-25494
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521