Apartament 3+1 Me Qira, Kopshti botanik , 1100 Euro

 • € 1,100
Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 3+1 Me Qira, Kopshti botanik , 1100 Euro

Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • € 1,100

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 3+1 Kopeshti Botanik  , 1100 Euro

 

• Tipologjia: 3+1

• Adresa:Kopeshti Botanik

• I mobiluar

• Kati 6

• Pallat i ri

• 💶 1100 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 3+1, me një sipërfaqe prej 125 m² dhe gjendet në katin 6 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, tualeti  dhe ballkoni.

Disponon dhe 2 vende parkimi.

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Nëntor, 2023 at 6:09 pm
 • ID e pronës: MRE-20490
 • Çmimi: € 1,100
 • Sip. totale: 125 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Adresa Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121