Qera, Apartament 2+1, Medreseja, 400 euro/muaj

 • € 400
Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1, Medreseja, 400 euro/muaj

Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1, Medreseja, 40.000 Leke/muaj

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga e Dibres, Medreseja

• bosh, vetem kundrabufe

• Kati 1

 • Pallat ekzistues

• 💶 40.000 lekë/muaj

 

✨ Informacione rreth prones.

Jepet me qira apartament 2+1 në rrugën e Dibres tek Medreseja me nje sipërfaqe prej 100 m2 dhe gjendet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues. Apartamenti  ofrohet bosh, vetem me kundrabufe  dhe ështe i organizuar në sallon ndenje, ambient gatimi me vete, 2 dhoma gjumi, korridori, ballkoni dhe tualeti. Njera nga dhomat e gjumit eshte pjeserisht e mobiluar. Apartamenti disponon edhe kondicioner.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 31 Gusht, 2023 at 8:16 am
 • ID e pronës: MRE-11407
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 95 m²
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Medreseja

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544