Apartament 3+1+2 me qera tek Medreseja, 40.000 leke

 • € 40,000
Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 3+1+2 me qera tek Medreseja, 40.000 leke

Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • € 40,000

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira apartament 3+1+2 wc, Medreseja, 40.000 leke

 

• Tipologjia: 3+1+2 tualete + 2 ballkone

•Siperfaqe 165 m2

• Adresa: Rruga e Dibrës, pranë Medresesë

• Pjesërisht I mobiluar

• 💶 40.000 lekë

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qira apartament 3+1+2 tualete pranë Medresesë, me nje siperfaqe prej 165m2. Apartamenti gjendet ne katin e 5 të një pallati me ashensor. Ai ofrohet Pjesërisht I mobiluar dhe është i organizuar ne sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

©️ MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 4 Tetor, 2023 at 3:56 pm
 • ID e pronës: MRE-9990
 • Çmimi: € 40,000
 • Sip. e pronës: 165 m²
 • Sip. totale: 165 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544