Apartament 3+1+2, Myslym Shyr, 1100 Euro

 • € 1,100
Rruga Reshit Çollaku, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 3+1+2, Myslym Shyr, 1100 Euro
Rruga Reshit Çollaku, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 1,100

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 3+1+2, Myslym Shyr, 1100 Euro

• Tipologjia: 3+1+2

• Adresa: Rruga Reshit Collaku

•I mobiluar

• Kati 6( jo i fundit)

• Pallat i ri

•1100 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 3+1+2 ne katin e 6 te nje pallati me siperfaqe 150 m².Ambienti eshte i organizuar nga 3 dhoma gjumi, kuzhina, dhe 2 tualet. Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 3 Korrik, 2024 në 1:03 pm Përditësuar 3 Korrik, 2024 at 1:03 pm
 • ID e pronës: MRE-54246
 • Çmimi: € 1,100
 • Sip. totale: 150 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Reshit Çollaku, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
Whatsapp +355694050134