Apartament 3+1+2+2blk me qira, Fresk, 400 Euro i diskutueshem

 • € 400
Rruga Dalip Topi, Fresku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 3+1+2+2blk me qira, Fresk, 400 Euro i diskutueshem
Rruga Dalip Topi, Fresku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira, Apartament 3+1+2+2blk, Fresk, 400 Euro i diskutueshem

 

• Tipologjia: 3+1+blk

• Adresa: Rruga e Bamirit

• I mobiluar

• Kati 2

• Pallat i ri

• 💶 400 Euro

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 3+1, me një sipërfaqe 120m² dhe gjendet në katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti ofrohet i mobiluar teresisht dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

 

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Shtator, 2023 në 10:40 am Përditësuar 27 Qershor, 2024 at 3:57 pm
 • ID e pronës: MRE-16813
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Dalip Topi, Fresku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Fresku/Linze

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121