Apartament 3+1+2+Blk, Fresk

 • € 129,800
Institute of Applied Nuclear Physics, Misto Mele, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Institute of Applied Nuclear Physics, Misto Mele, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 129,800

Përshkrimi

Agjencia imobiliare Morina shet Apartament 3+1+2+Blk, Fresk

 

• Tipologjia: 3+1+2wc

• Adresa: Rruga Shefqet Kuka, prane Institutit te Fizikes Berthamore

• Pjeserisht i mobiluar

• Kati 6 banim

•Pallat i ri

•Siperfaqja totale 158.3m²

• 💶 820 Euro/m²

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet apartament 3+1, me një sipërfaqe neto 138.3m² dhe siperfaqe bruto 158.3m², i cili ndodhet ne katin e 6 (jo i fundit) banim të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë të mirë, përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete dhe ballkoni. Orientimi Lindje – Jug. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Megina-Real Estate Agent

Detajet

 • ID e pronës: MRE-8995
 • Çmimi: € 129,800
 • Sip. e pronës: 138 m²
 • Sip. totale: 158 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Viti i ndërtimit: 2013
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Institute of Applied Nuclear Physics, Misto Mele, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Fresku

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku