Apartament 3+1+2WC+2Blk Me Qira, Kopshti Botanik, 650 Euro

 • € 650
Shkolla Selitë, Rruga Selita e Vjetër, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Rented

Apartament 3+1+2WC+2Blk Me Qira, Kopshti Botanik, 650 Euro

Shkolla Selitë, Rruga Selita e Vjetër, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 650

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 3+1+2WC+2Blk , Kopshti Botanik, 650 Euro

• Tipologjia: 2+1+2WC

• Adresa: Rruga Selita e Vjeter

• i Mobiluar

• Kati 3

• Pallat i Ri

• 650 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 3+1+2WC me siperfaqe prej 125m² dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor tek Kopshti Botanik.Apartamenti eshte i organizuar ne korridor shperndares, sallon ndenje+ kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ofrohet i mobiluar teresisht, kondicioner ne te gjitha dhomat. Post Parkimi Kati -2 me KOSTO EKSTRA, 50 euro muaji .Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe te preferuar per banim me te gjitha facilitetet e nevojshme.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 29 Nëntor, 2023 at 12:34 pm
 • ID e pronës: MRE-19716
 • Çmimi: € 650
 • Sip. totale: 125 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Adresa Shkolla Selitë, Rruga Selita e Vjetër, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Farkë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256