Apartament 3+1+3 wc me qera 38.000 LEKE/muaj

 • 38,000 Lek
Rruga Marie Kraja, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
Qera Oferta më e mirë
Rruga Marie Kraja, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • 38,000 Lek

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira apartament 3+1+3 wc, Porcelan, 38.000 LEKE

 

 

 

• Tipologjia: 3+1+3 tualete +verandë 30m2

 

 

 

• Adresa: Rr. Marie Kraja

 

 

 

• I mobiluar

 

 

 

• Kati 7

 

 

 

• Pallat i ri me ashensor

 

 

 

• 💶 38.000 LEKE

 

 

 

 

 

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

 

 

 

Jepet me qera apartament 3+1+3 wc, me një sipërfaqe prej 140m² dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shumë të mirë, jepet i mobiluar me të gjitha kushtet, me kondicioner, me panel diellor për ngrohjen e ujit dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, korridori, 3 tualete dhe veranda rreth 30m2 e cila ofron një pamje të plotë të zones.

 

 

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni

 

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-11226
 • Çmimi: 38,000 Lek
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 140 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 3
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Marie Kraja, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Porcelan

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina