Apartament 3+1+A me qira, Bulevardi Zogu i Pare, 500 Euro

 • € 500
Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 3+1+A me qira, Bulevardi Zogu i Pare, 500 Euro

Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira, Apartament 3+1+kuzhine me vete, Bulevardi Zogu I, 500 Euro

 

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Blv. Zogu I

• I mobiluar

• Kati 4

• Pallat ekzistues

• 💶 500 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 3+1, me një sipërfaqe 100m² dhe gjendet në katin e 4 te nje pallati ekzistues i ndodhur shume prane qendres se Tiranes. Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit me vehte, 3 dhoma gjumi dhe 1 tualet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 12 Shtator, 2023 at 10:48 am
 • ID e pronës: MRE-16764
 • Çmimi: € 500
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Bulevardi Zogu I

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509