Apartament 3+1+blk me qira, 21 Dhjetori, 650 Euro

 • € 650
Rruga Sandër Prosi, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 3+1+blk me qira, 21 Dhjetori, 650 Euro

Rruga Sandër Prosi, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 650

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 3+1+2wc, 21 Dhjetori, 650 euro.

 

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: 21 dhjetori

• Totalisht I mobiluar

• Kati 6

• Pallat i ri

• 💶 650 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 3+1+ballkon, me një sipërfaqe prej 150m² dhe gjendet në katin e 6 te nje pallati te ri te Mozzaiku.

Apartamentit organizohet nga 3 dhoma gjumi, kuzhina bashke me ambjentin e ndenjes dhe 2 tualete. Eshte totalisht i mobiluar.

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Dhjetor, 2023 në 4:12 pm Përditësuar 4 Dhjetor, 2023 at 4:12 pm
 • ID e pronës: MRE-22136
 • Çmimi: € 650
 • Sip. totale: 150 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 6
 • Adresa Rruga Sandër Prosi, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509