Apartament 3+1+blk me qira, Rruga Bardhyl, 400 Euro

 • € 400
Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 3+1+blk me qira, Rruga Bardhyl, 400 Euro

Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 3+1+Blk, Rruga Bardhyl, 400 Euro

 

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Rruga Bardhyl, prane Oslo

• I mobiluar

• Kati 1

• Pallat ekzistues

• 💶 400 euro/muaj

• Lirohet me dt 10 Shtator 2023

 

✨Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera 3+1, me një sipërfaqe prej 130m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati ekzistues.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga korridori shperdares, dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 23 Gusht, 2023 at 11:00 am
 • ID e pronës: MRE-15855
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Rruga Bardhyl

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509